شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبج لغایت 9 بعد از ظهر
  • با ما تماس بگیرید

    09128893633

  • ایمیل

    info@alo-gym.com

  • تماس با ما
 تعمیر تردمیل به چه صورت است ؟

تعمیر تردمیل به چه صورت است ؟

در این مقاله به بررسی تعمیر تردمیل و سرویس تردمیل تعویض قطعات تردمیل در می پردازیم.

تردمیل چرا خراب می شود؟

شاید این سوال برایتان نیز پیش آمده باشد که چرا تردمیل شما خراب شده است؟ برای پاسخ به این سوال ابتدا باید اجزای تشکیل دهنده یک تردمیل را کامل بشناسیم.

1- موتور شیب تردمیل

تردمیل هایی که قابلیت تنظیم شیب برقی دارند دارای موتور شیب می باشند. این موتور در کنار موتور اصلی قرار می گیرد و وظیفه آن این است که با حرکت چرخ دنده حلزونی شیب تردمیل را تنظیم کند. اگر از تردمیل برقی استفاده می کنید باید به این قطعه و احتمال خرابی آن نیز توجه کنید. در صورت بروز مشکل برای موتور شیب تعمیرکاران ما آن را برای شما تعمیر می کنند. و در صورت نیاز به تعویض آن، راهنمایی های لازم را به شما خواهند داد.

2- موتور تردمیل

موتور اصلی تردمیل در زیر تردمیل و بخش جلویی آن کار گذاشته شده است. این موتور مهم ترین قطعه یک تردمیل می باشد. این موتور محرک اصلی تردمیل است و وظیفه آن حرکت دادن تسمه موتور است که باعث حرکت تسمه اصلی می شود. موتور تردمیل بر اساس قدرت و کیفیت ساختی که دارد می تواند مقاوم یا ضعیف باشد اما در هر حالت امکان بروز مشکل برای آن به دلایل مختلف وجود دارد. هنگامی که این موتور قابل تعمیر باشد تعمیرکاران ما به بهترین نحو آن را برای شما تعمیر می کنند. اما در هنگامی که موتور دیگر کار نمی کند و قابل تعمیر نمی باشد باید اقدام به تعویض آن کنید. برای تعویض موتور تردمیل باید به نوع تردمیل تان و قدرت و کیفیت موتور جدید توجه زیادی داشته باشید. تعمیرکاران ما در این مواقع راهنمایی های لازم را به شما می دهند.

3- قطعه الکترونیکی پایین

تغذیه انرژی بخش های مختلف تردمیل از طریق قطعه الکترونیکی پایین تردمیل صورت می پذیرد. این قطعه که در پایین قسمت جلویی و کنار موتور تردمیل قرار دارد وظیفه برق رسانی به موتور اصلی، موتور شیب، قطعه الکترونیکی بالا و دیگر قطعات تردمیل را دارد. در مواقعی که تردمیل روشن نمی شود، یا روشن شده اما کار نمی کند و مواردی از این دست مشکل از قطعه الکترونیکی پایین تردمیل می باشد. از آنجا که تعمیر این قطعه باید توسط یک فرد متخصص انجام شود، در هنگام بروز مشکل برای آن کافی است با ما تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن به تعمیر قطعه الکترونیکی پایین تردمیل شما بپردازند.

4- قطعه الکترونیکی بالا

یکی از اجزای تردمیل که همیشه در معرض خطر خراب شدن قرار دارد قطعه الکترونیکی بالای تردمیل است. ارتباط کاربر با تردمیل از طریق این قطعه و به وسیله کلیدها و صفحه نمایش روی آن صورت می پذیرد. این قطعه الکترونیکی دارای یک برد بسیار حساس می باشد که در صورت بروز مشکل باز کردن آن توسط خودتان به هیچ عنوان توصیه نمی شود. تعمیرکاران ما همواره آماده ارائه خدمات تعمیر برد الکترونیکی، تعمیر و تعویض صفحه نمایش و تعمیر قطعه الکترونیکی بالای تردمیل شما می باشند.

5- سنسور سرعت تردمیل

یکی از مهم ترین قطعات هر تردمیل که نیاز به سرویس مداوم دارد سنسور سرعت تردمیل است. در صورتی که این سنسور را و به طور کلی تردمیل خود را سرویس نکنید احتمال خرابی برای این سنسور حساس بالاتر می رود. در صورتی که سنسور تردمیل تان خراب شود، تردمیل کار نمی کند. برای تعمیر آن کافی است با ما تماس بگیرید. تعمیرکاران ما همیشه آماده تعمیر و تعویض سنسور سرعت تردمیل شما می باشند.

6- شاسی و تخته تردمیل

شاسی تردمیل در واقع اسکلت اصلی تردمیل می باشد و تمام قطعات تردمیل روی این شاسی قرار می گیرند. تخته تردمیل نیز همان تخته ای است که تسمه دور آن قرار می گیرد. در صورت بروز مشکل برای هر کدام از این قطعات برای تعمیر یا تعویض آن ها باید به یک تعمیرکار حرفه ای رجوع کنید. تعمیرکاران ما در آبان اسپرت همواره آماده تعمیر و تعویض شاسی و تخته تردمیل شما می باشند.

7- تسمه اصلی، تسمه موتور، غلتک

هنگامی که تردمیل را روشن می کنید موتور تردمیل به چرخش درمی آید و تسمه موتور را می چرخاند. تسمه موتور که به غلتک ها متصل است باعث حرکت غلتک ها می شود. تسمه اصلی تردمیل نیز که روی غلتک ها سوار شده است به حرکت در می آید. این سه جزء که از اجزای مکانیکی تردمیل ها هستند کمتر از بقیه اجزا در معرض خرابی قرار دارند. اما در هنگام بروز مشکل برای این قطعات باید اقدام به تعویض آن ها کنید که تعمیرکاران ما این کار را برای شما انجام خواهند داد.

خدمات تعمیر تردمیل در الو جیم شامل تعمیر و تعویض هر کدام از قطعاتی که در بالا ذکر شد و دیگر قطعات تردمیل می باشد. اگر نمی دانید مشکل تردمیل تان از کدام قطعه است جای هیچ نگرانی نیست چرا که همکاران ما قبل از تعمیر، به عیب یابی تردمیل شما می پردازند. همچنین برای تعمیر یا سرویس تردمیل خود نیز می توانید با الو جیم تماس بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *